Dita Von Teese'in İlk ParfümüParfüm çıkaran ünlüler kervanına bir yenisi daha katıldı. Siyah saçları ve kırmızı rujuyla akıllara yer eden güzel yıldız Dita Von Teese, ilk kez çıkardığı parfümünü bir internet sitesinden satışa sunacak. 2011 yılının sonbaharında başlatılan koku, kısa zamanda büyük ilgi gördü ve beğenildi. Hedy Lamarr ve Marlene Dietrich gibi unutulmaz yüzlerden ilham alarak yarattığı parfümüyle Dita Von Teese, kokusunda seksiliği aynı zamanda da feminenliği vurgulamak istediğini dile getiriyor.

Parfümün bir kadına yükleyebileceği birçok sıfat var. Duygusallık, gizem, zarafet, kendine güven, seksilik ve çekicilik bir kadında erkeklerin en çok aradığı özellikler olduğunu düşünürsek Dita Von Teese'in parfümü çok can alıcı bir koku olabilir.

Şakayık, bourbon biber, Bulgar gülü, Tahiti çiçeği, yasemin, tütsü, paçuli, misk, guaiac ahşap ve sandal ağacı harmanından oluşan parfüm son derece etkileyici ve kalıcı bir koku. Parfümün siyah cam şişe tasarımı ise 1930'ların vintage style stilinden esinlenilerek hazırlanmış.

Dita Von Teese parfüm, 20 ve 40 ml edp, 150 ml deodorant spreyi, 200 ml duş jeli ve 200 ml vücut losyonu ile birlikte satışa sunuluyor.geri